Zagłębie podejmie Młyny

W sobotę o godzinie 13:00 w hali RCS szczypiornistki Zagłębia Lubin podejmować będą Młyny Stoisław Koszalin. Spotkanie odbędzie się w ramach 18. serii PGNiG Superligi Kobiet.

Podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej od początku 2021 roku idą jak burza. Miedziowe w tym czasie wygrały dziewięć spotkań z rzędu i umocniły się na pierwszym miejscu w tabeli. Nad drugim KPR-em Kobierzyce lubinianki mają sześć punktów przewagi, nad trzecią Perłą to już trzynaście „oczek”.

Zagłębie jest pierwsze, Młyny Stoisław plasują się na piątej pozycji. Koszalinianki po trzech wyjazdowych przegranych z rzędu kolejno w Kobierzycach, Elblągi i Jarosławiu wróciły na własny parkiet i przełamały się w meczu z ostatnim Ruchem Chorzów.

Od ostatniego meczu obu drużyn sporo zmieniło się jeśli chodzi o ławkę trenerską ekipy Młynów. Drużyny nie prowadzi już Adrian Struzik, na ławce trenerskie zastąpił go dobrze znany dobrze znany w Koszalinie Waldemar Szafulski.

W obecnym sezonie w dwóch dotychczas rozegranych meczach dwa razy zwyciężało Zagłębie – 22:20 u siebie i 32:20 na wyjeździe.

Początek sobotniego meczu w hali RCS o godzinie 13:00. Transmisja: zobacz.tv

Dodaj komentarz

*

code