Zagłębie lepsze od Chrobrego

IMG_5833GŁOGÓW/LUBIN. Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin odnieśli kolejne zwycięstwo w meczu kontrolnym. Dziś w Głogowie lubinianie pokonali Chrobrego 31:26 (14:13).

Podopieczni Jerzego Szafrańca i Zygmunta Woźniczki w pierwszej połowie toczyli wyrównany bój z gospodarzami. W drugiej części spotkania, a właściwie przez dziesięć minut po wznowieniu gry miedziowi rozstrzygnęli losy spotkania. W tym czasie zawodnicy Zagłębia rzucili sześć bramek, tracąc tylko jedną i do końca kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie.

Była to trzeci wygrana miedziowych w meczy sparingowym w tym roku. Wcześniej lubinianie pokonali pierwszoligowego Wolsztyniaka i drugoligowy AZS Zielona Góra. Jutro Zagłębie zagra kolejny sparing, a przeciwnikiem będzie Gwardia Opole.

SPR Chrobry Głogów – MKS Zagłębie Lubin 26:31 (13:14)

Bramki:

Dla Chrobrego: Prakapenia 7, Gregor 3, Gromyko 2, Bednarek 1, Świątek 4, Kubała 2, Witkowski 1, Mochocki 1, Biegaj 4.

Dla Zagłębia: Stankiewicz 5, Michałów 3, Kużdeba 1, Bartczak 3, Rosiek 2, Paluch 4, Wolski 2, Przysiek 1, Kulenović 5, Starzyński 4, Szymyślik 1.