Wysokie zwycięstwo Górnika ze Stalą

Dwunaste zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze czwartoligowego Górnika Złotoryja. Tym razem podopieczni trenera Eugeniusza Oleśkiewicza nie byli zbyt gościnni dla Stali Chocianów, których pokonali różnicą aż pięciu bramek.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 7. minucie spotkania za sprawą trafienia Bartosza Hanieckiego. Później na listę strzelców wpisywali się jeszcze: Karol Nowosielski (dwa gole), Mateusz Poparda i Jakub Radkiewicz, który pokonał golkipera gości w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Przypomnijmy, że złotoryjanie przed tygodniem równie wysoko ulegli na wyjeździe Apisowi Jędrzychowice, przegrywając 1:6.

Piłkarze ZKS-u z dorobkiem 41 punktów nadal zajmują w tabeli piątą lokatę. W najbliższy weekend znów zagrają przed własną publicznością. Na stadionie przy ul. Sportowej podejmą siódme Karkonosze Jelenia Góra. Do zakończenia sezonu „żółto-zielonym” pozostały jeszcze cztery spotkania.