Wygrane drużyn z regionu

2016.12.10 Zlotoryja Siatkowka 3 liga sezon 2016/2017 Ren-But Zlotoryja - Ikar Legnica Foto Pawel Andrachiewicz / Foto Andrus

Trzecia ligi siatkówki finiszuje. W 25. serii spotkań zwycięstwa odniosły zespoły z naszego regionu.

Ikar Legnica był blisko wygranej bez straty seta, jednak po dwóch wygranych partiach w szeregi legniczan wkradło się rozluźnienie. Od stanu 2:0 gospodarze wygrali dwa kolejne sety i o wygranej musiał zadecydować tie-break. W piątym secie siatkarze Ikara nie pozostawili strzelinianom złudzeń, zwyciężając 15:5!

Za trzy punkty wygrał inny zespół z naszego regionu. Starcie KKS-u Ren-But z SKFiS Kudowianka-Ginące Zawody Kudowa Zdrój było niezwykle zacięte, a trzy z czterech setów kończyło się wygranymi różnicą dwóch punktów.