Wyginali śmiało ciało po raz ostatni (FOTO)

Kilkadziesiąt osób zebrało się dziś w hali Regionalnego Centrum Sportowego a ostatniej edycji projektu „Wyginam śmiało ciało”. Zajęcia gimnastyki poprowadziły piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin: Kinga Grzyb, Małgorzata Buklarewicz i Marta Rosińska. Nie zabrakło klubowej maskotki czyli Krecika.

Tym razem zajęcia odbyły się na płycie głównej hali Regionalnego Centrum Sportowego. Po krótkiej rozgrzewce przyszedł czas na blisko 40-minutowe ćwiczenia. Każdy świetnie się bawił i nikt nie odstawał – To bardzo fajna inicjatywa. Przy okazji tych ćwiczeń poznajemy wiele ciekawych osób, które przychodzą również na nasze mecze i wspierają nas na trybunach. Dziś uczestniczyliśmy w ostatniej akcji z tego cyklu, ale mam nadzieję, że będą organizowane kolejne – mówi Marta Rosińska, rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin.

Po ćwiczeniach Miedziowe zapraszały na swój piątkowy mecz pucharowy z duńskim Herining-Ikast, a także na dzisiejsze Święto Chleba w Piekarni Górzyński. Zawodniczki i uczestnicy zajęć z kolei zostali obradowani dedykowanymi bidonami od Powiatu Lubińskiego z napisem „Wyginam śmiało ciało”. Upominki wręczyła Jadwiga Musiał, Przewodnicząca Rady Powiatu – Lubińscy seniorzy po raz kolejny pokazali moc. Dzisiejsza akcja wypadła naprawdę świetnie i cieszę się, że zaangażowały się w nią zawodniczki Zagłębia Lubin, które poprowadziły dzisiejsze zajęcia – mówi Jadwiga Musiał.

Na koniec Prezes Zarządu Stowarzyszenia Seniorów „Trzeci Wiek” Kazimierz Furtak podziękował klubowi piłki ręcznej za zaangażowanie w akcję, licząc na dalszą owocną współpracę oraz życzył wielu sportowych sukcesów.

„Wyginam śmiało ciało” to wspólny projekt MOPS Domu Dziennego Pobytu „Senior” w Lubinie, Stowarzyszenia Seniorów „Trzeci Wiek”, Starostwa Powiatowego w Lubinie oraz klubu piłki ręcznej MKS Zagłębie Lubin S.A.

Dodaj komentarz

*

code