Wstęp na mecze Siódemki bez biletów

Już w najbliższą sobotę 24 września Siódemka Miedź Legnica rozegra pierwszy w tym sezonie domowy mecz. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Lotniczej 52 legniczanie podejmą Bór Joynext Oborniki Śląskie. Pierwszy gwizdek o godz. 18.30.

Decyzją zarządu klubu, w sezonie 2022/23 mecze I ligi nie będą biletowane – To ukłon w stronę naszych wiernych kibiców. Wierzymy, że po spadku z Ligi Centralnej zostaną z nami i nadal będą nas licznie wspierać w meczach rozgrywanych w Legnicy. Zrobimy wszystko, by ich nie zawieść i wrócić jak najszybciej na zaplecze PGNiG Superligi. Z pewnością łatwiej naszej drużynie będzie wygrywać przy Lotniczej grając w ósemkę – mówi Zygmunt Woźniczka, dyrektor MSPR Siódemka Legnica.

Siódemka Miedź Huras sezon 2022/23 rozpoczęła obiecująco, bo od zwycięstwa 31:28 w Poznaniu z tamtejszym Grunwaldem. Już w sobotę 24 września nasza przebudowana drużyna będzie miała okazję zaprezentować się legnickiej publiczności. A doping się jej przyda, bo rywalem będzie mistrz grupy B I ligi poprzedniego sezonu – Bór Joynext Oborniki Śląskie.

Dodaj komentarz

*

code