Worek medali MiSi z Akademii Sportowego Rozwoju

To już trzecie zawody “MiSi” z Akademii Natalii Czerwonki na ogólnopolskich zawodach dzieci, które towarzyszą Torowym Mistrzostwom Polski we Wrotkarstwie Szybkim. Podopieczni lubińskiej panczenistki wielokrotnie stawali podczas tej rywalizacji na podium, zdobywając także medal mistrzostw Polski.

Jak podkreślają trenerzy Akademii. – Nareszcie MiSiE podrosły i mamy już przedstawicieli w imprezie głównej. Łącznie, w mistrzostwach Polski i zawodach „Dzieciaki na Medal” Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki wystawiła aż 24 zawodników. Dzieci zdobyły 26 medali, w tym jeden medal mistrzostw kraju.

Medaliści:
1. Bartek Madej 2011 – cztery złote
2. Antonii Szczepanski 2013- trzy złote
3. Tomek Jędrysiak 2012 – dwa złote, jeden srebrny
3. Natasza Kaczor 2012 – dwa złote, jeden srebrny
4. Wiktoria Milnikiel 2012 – jeden złoty, dwa srebrne
5. Michalina Czajkowska 2012 – trzy brązowe
6. Agata Kobus 2010- dwa srebrne
7. Julia Kaczor 2010- jeden brązowy
8. Patrycja Milnikiel 2014- dwa brązowe
9. Wiktoria Nowak 2014- dwa srebrne
10. Olimpia Nowak – brązowy medal Mistrzostw Polski
11. Sztafeta Julia Kaczor, Agata Kobus, Lena Rudnicka 2010: srebrny medal

– Były upadki, dyskwalifikacje, czwarte miejsca, walka do końca – mnóstwo emocji, których brakowało Nam w tym roku z powodu odwołanych zawodów. Brawa dla wszystkich zawodników, którzy dali z siebie wszystko na torze w Dusznikach. Jesteśmy dumni z każdego MiSiA, który zostawia walcząc – komentuje Natalia Czerwonka.

Należy podkreślić, że dzieci szkolą się pod okiem Waldemara Królewicza, Arkadiusza Skonecznego i Natalii Czerwonki. Powyżej opisywane rezultaty to także wkład rodziców, którzy uczą się przeżywać zawody razem z swoimi dziećmi. Ich wzloty i upadki.

Fot. Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki

Dodaj komentarz

*

code