Wirtualna prezentacja przed Bełchatowem

Już w najbliższą sobotę 12 września o godzinie 17.30 w Hali RCS, podopieczni Marcelo Fronckowiaka po raz pierwszy w sezonie 2020/2021 powalczą o ligowe punkty. Ich przeciwnikiem będzie Skra Bełchatów. Zanim jednak Miedziowe Lisy przystąpią do tego pojedynku, zapraszamy do zapoznania się z drużyną oglądając wirtualną prezentację przygotowaną przez klub.

Już w najbliższą sobotę Miedziowi zaczną nowy sezon PlusLigi z przytupem, bo w pierwszej kolejce na boisku lubińskiego RCS-u Miedziowi zmierzą się z PGE Skra Bełchatów.

– Realia PlusLigi to wiele drużyn to wielki projekt. To też wielu międzynarodowych zawodników. Kiedy popatrzymy na historię tych rozgrywek to zawsze PlusLiga miała znakomitych siatkarzy z Polski i innych krajów. W Lubinie my możemy pokazać, że nasza praca była poprawna. Widzimy z sezonu na sezon, że zawodnicy z Lubina radzą sobie coraz lepiej w takiej przestrzeni. To ważne. Oczywiście, mamy swoje marzenia, jako drużyna i ja ma także swoje prywatne, ale jestem bardzo usatysfakcjonowany, bo w tej drużynie drzemie naprawdę dobra energia – podkreśla Marcelo Fronckowiak, szkoleniowiec Cuprum Lubin.

Oczywiście mecz Cuprum Lubin z Bełchatowem nie mógłby się odbyć bez kibiców! Realia będą nieco inne, bo zgodne z wytycznymi sanitarnymi. Jak podkreśla klub. – To nasze wspólne zadanie, zróbmy więc wszystko, by pozostać zdrowi i nie narażać innych. Wszyscy na tym zyskamy! Do zobaczenia w hali!

Link do oficjalnej wirtualnej prezentacji Cuprum Lubin:
Prezentacja drużyny Cuprum Lubin

Dodaj komentarz

*

code