Udane występy Sekcji Biegowej

Ze świetnym skutkiem wyszedł debiut Sekcji Biegowej MLKS Sokół Lubin na Mistrzostwach Polski LZS w biegach przełajowych, które odbyły się w sobotę w Stargardzie.

Podopieczny trenera Marka Dłubały – Igor Gałuszka zdobył złoty medal i Mistrzostwo Polski w kategorii chłopców U14 a pozostała 7-ka zawodników z Lubina wywalczyła miejsca w czołówce kraju: Barbara Werner – 7 miejsce w kategorii U14 dziewcząt, Mateusz Urban – 7 miejsce w kategorii U14 chłopców Szymon Horodecki – 11 w biegu na 1000m w kat. U14 chłopców, Jakub Jończyk – 13 miejsce w kat. U14 chłopców, Pola Rozmus – 19ta w kategorii U14 dziewcząt , Alicja Pieńko zajęła 19 miejsce w kategorii Juniorek Młodszych (U18), Iza Paduch – 22 miejsce w kategorii U14 dziewcząt.