Udana pogoń Miedzi

siodemka6Piłkarze ręczni Siódemki Miedź Legnica pod wodzą nowego szkoleniowca rozegrali spotkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Legniczanie zdobyli punkt po bardzo dobrej grze w drugiej połowie.

Pierwsza należała do gospodarzy. Zaczęło się od szybkiego 5:1, co ustawiło dalsze losy tej części części spotkania. KSZO prowadziło później 10:5, a do przerwy różnicą sześciu bramek i wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą gospodarzy.

Druga połowa to już zupełnie inna gra po stronie przyjezdnych. Legniczanie sukcesywnie zmniejszali straty. Przy wyniku 20:19 mecz zaczął się od nowa. Podopieczni Zygmunta Woźniczki doprowadzili do remisu, a przy wyniku 24:24 mieli jeszcze piłkę meczową, ale ostatecznie zespoły podzieliły się punktami.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Siódemka Miedź Legnica 24:24 (15:9)

KSZO Odlewnia: Piątkowski, Szewczyk – Kożeniewski, Jeżyna 3, Król 5, Czuwara, Goliszewski 2, Afanasjew 4, Kieloch 6, Kwiatkowski 3, Rutkowski 1.

Siódemka Miedź: Mazur, Stachurski, Kaczmarek – Szuszkiewicz, Majewski 2, Lasak, Skiba 1, Płaczek, Cegłowski 5, Piwko 7, Kuta 1, Wita, Piróg 7, Antosik 1.