Turniej mikołajkowy i egzaminy na wyższe stopnie KKSW

Ostatni miesiąc 2021 roku rozpoczął się bardzo pracowicie dla zawodników Klubu Koreańskiej Sztuki Walki Taekwon-do w Lubinie. W sali I LO, odbył się Turniej Mikołajkowy i Klubowe Mistrzostwa Lubina Taekwon-do.

Uczestnicy wszystkich grup szkoleniowych klubu, wzięli udział w zabawie i rywalizacji. Najmłodsi z sekcji KIDS uczestniczyli w zabawach sprawnościowych, starsi konkurowali w układach i kopnięciach na czas. Jak Mikołaj, to prezenty, Fundacja Moc Sportu zadbała, by każdy startujący duży i mały dostał słodycze. Wszyscy uczestnicy Turnieju dostali koszulki, których zakup sfinansowany został z darowizny Fundacji KGHM Polska Miedź w Lubinie. Najlepsi w rywalizacji otrzymali medale.

Niespełna tydzień później również w sali I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie im. Mikołaja Kopernika w Lubinie, odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe Taekwon-do. Promocje uzyskało 35 zdających. W tym 11 osób na pierwszy stopień uczniowski, biały pas czyli 10 Kup. Najwyższe stopnie zdobyte podczas egzaminu to niebieski pas – 4 Kup, promocję otrzymały trzy osoby.

Dodaj komentarz