Teatr Jednego Aktora w Polkowicach

Do 30 kwietnia przyjmowane są zgłoszenia do XXII edycji Przeglądu Teatru Jednego Aktora „Humor i satyra w poezji i prozie” organizowanego przez Polkowickie Centrum Animacji.

– Celem Przeglądu jest odkrywanie i rozwijanie uzdolnień artystycznych wśród uczniów, ale także konfrontacja umiejętności i warsztatu uczestników z opinią osób zawodowo zajmujących się teatrem – informują organizatorzy. – Zadaniem uczestnika jest prezentacja jednego tekstu w języku polskim o charakterze humorystycznym, satyrycznym lub kabaretowym. Dopuszcza się prezentacje tekstów własnych.

Przegląd skierowany jest do uczniów mieszkających na terenie Związku Gmin Zagłębia Miedziowego i odbędzie się w kilku kategoriach: klasy I – III, IV – VI szkół podstawowych, klasy VII szkoły podstawowej, a także II i III gimnazjum oraz szkoły ponadpodstawowe.

– W konkursie mogą uczestniczyć także osoby indywidualne, mieszkające na obszarze Związku Gmin Zagłębia Miedziowego – dodają organizatorzy.

Kartę zgłoszeniową trzeba dostarczyć do 30 kwietnia: osobiście do Ośrodka Kultury przy ul. Skalników 4 w Polkowicach, przesłać faksem na nr 76 747 88 11 lub mailowo na adres: dagmara.gawlik@pca.pl.

W każdej kategorii jury może przyznać nagrody lub wyróżnienia, w tym Grand Prix XXII edycji Przeglądu Teatru Jednego Aktora.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..