Opublikowany: wt, Lut 14th, 2017

Szlagier w SP 14!

sp14Szlagierowy mecz 18. kolejki PGNiG Superligi piłkarek ręcznych pomiędzy Metraco Zagłębiem Lubin a MKS-em Selgros Lublin odbędzie się w hali przy Szkole Podstawowej nr 14 w Lubinie. Na stronie lubińskiego klubu ukazał się komunikat w sprawie meczu.

W związku z brakiem dostępności hali Regionalnego Centrum Sportowego, spowodowanej odbywającymi się w dniach 15-19 lutego Mistrzostwami Europy drużyn mieszanych w badmintonie oraz braku zgody na jakąkolwiek zmianę terminu przez MKS Selgros Lublin jesteśmy zmuszeni zorganizować jeden z ważniejszych meczów PGNiG Superligi Kobiet pomiędzy Metraco Zagłębiem Lubin a MKS-em Selgros Lublin w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Norwida 10 w dniu 19 lutego 2017 o godzinie 19:30.

Jednocześnie informujemy, że z powodu ograniczonej liczby miejsc pierwszeństwo wstępu na salę mają posiadacze karnetów na sezon 2016/17. Dla osób, chcących nabyć wejściówkę zostanie uruchomiona sprzedaż biletów (10 zł) od godziny 18:45.

Kibiców przepraszamy za zaistniałą sytuację i jednocześnie zapewniamy, że Klub dołożył wszelkich starań, aby mecz mógł odbyć się w hali Regionalnego Centrum Sportowego, jednak z powodów wyżej wymienionych mecz musi zostać rozegrany w sali Szkoły Podstawowej nr 14.

Ze względów organizacyjnych nie zostanie uruchomiona sprzedaż internetowa.

źródło: MKS Zagłębie Lubin S.A.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..