Szczypiornistki wracają po reprezentacyjnej przerwie

Po reprezentacyjnej przerwie na parkiety wraca kobieca PGNiG Superliga. Na inaugurację szóstej serii spotkań Zagłębie w hali RCS w Lubinie podejmować będzie Młyny Stoisław Koszalin.

Ostatnie spotkania o ligowe punkty zespoły rozegrały dwa tygodnie temu, po czym nastąpiła przerwa na zgrupowania kadr narodowych. W tym czasie reprezentacja Polski rozegrała dwa mecze eliminacyjne i zanotowała dwa zwycięstwa. W spotkaniach z Litwą i Szwajcarią bramki rzucały zawodniczki Zagłębia, Adrianna Górna i Karolina Kochaniak-Sala.

Tym razem zawodniczki powalczą o punkty w PGNiG Superlidze Kobiet. Do Lubina zawita ekipa z Koszalina, która jest zespołem nieobliczalny, na który na pewno trzeba uważać. Młyny Stoisław pokazały, że zespoły z czołówki muszą się z nimi liczyć, ogrywając na własnym parkiecie KPR Kobierzyce.

Miedziowe przed reprezentacyjną przerwą zaliczyły słabszy występ i przegrały z odwiecznym rywalem. W hali Globus w Lublinie górą była miejscowa Perła, która zwyciężała 31:22. W piątek lubinianki staną przed szansą na rehabilitację ze występ w „Świętej Wojnie”.

Piątkowy mecz Zagłębia z Młynami Stoisław rozpocznie się o godzinie 17:00. Transmisja: https://emocje.tv/live/850/mks-zaglebie-lubin-mlyny-stoislaw-koszalin

Dodaj komentarz