Szczypiorniści powalczą w Opolu

O godzinie 20:00 czekają nas kolejne sportowe emocje, związane z piłką ręczną. Szczypiorniści Zagłębie Lubin powalczą w Opolu z Gwardią o kolejne punkty.

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Oba zespoły dzieli tylko jeden punkt, ale aż trzy miejsca w tabeli. Generalnie jest ona bardzo spłaszczona i każdy punkt, a tym bardziej ich komplet może wywindować zespoły o dobrych kilka miejsc. Zagłębie plasuje się na siódmej pozycji i traci trzy punkty do Azotów Puławy, które zajmują… trzecie miejsce.

Lubinianie w ostatniej kolejce rozbili na własnym parkiecie Sandra Spa Pogoń Szczecin, opolanie przegrali niespodziewanie w Tarnowie. Gwardia po bardzo słabym początku sezonu zaczęła gromadzić punkty i wchodzić na swoje tory.

Podopieczni Jarosława Hipnera i Marcina Schodowskiego w ubiegłym sezonie dwukrotnie wygrali z ekipą z Opola, a ostatni mecz na początku czerwca był jednym z najlepszych w wykonaniu Miedziowych w całym sezonie.

Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00. Transmisja: https://emocje.tv/live/857/gwardia-opole-mks-zaglebie-lubin

Dodaj komentarz

*

code