Sparingowa wygrana Chrobrego

Sparing z KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego bez niespodzianki. Mecz zakończył się pewnym i wysokim zwycięstwem Chrobrego.

Głogowianie od pierwszych minut dominowali na parkiecie i sukcesywnie budowali swoją przewagę. Do przerwy prowadzili już 19:11. W drugiej części spotkania udało się jeszcze bardziej powiększyć przewagę. Gospodarze nie dali pierwszoligowemu rywalowi najmniejszych szans na odrobienie strat.

W zespole z Zielonej Góry najwięcej razy punktował Jakub Jaszczuk – 5 bramek. W Chrobrym bardzo dobrze w tym meczu spisywał się na skrzydle Julian Reszczyński, który dziś zagrał swój drugi mecz w szeregach Chrobrego. Zawodnik trenuje z zespołem pod nieobecność kontuzjowanych Zdobylaka i Kosznika. Dziś rzucił najwięcej bramek dla Chrobrego – 6.

Chrobry Głogów – KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 39:24 (19:11)
Chrobry: Stachera, Dereviankin, Klupś – Krzywicki 2, Grabowski 1, Reszczyński 6, Warmijak, Klinger 5, Jamioł 3, Krzysztofik 5, Matuszak 2, Otrezov 2, Styrcz 3, Włoskiewicz 3, Paterek 3, Skiba 4