SMS Lubin najlepszy na plażówce (FOTO)

Piłka ręczna królowała podczas Akcji Lato 2018, organizowanej przez Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie. W pomoc przy organizacji imprezy włączył się klub piłki ręcznej MKS Zagłębie Lubin S.A.

Młodzież rywalizowała na boisku piaszczystym przy basenach Regionalnego Centrum Sportowego W zawodach wzięło udział pięć drużyn, złożonych z pięciu osób. Były zespoły zarówno męskie, jak i żeńskie. Nie zabrakło także kibiców, którzy wspierali swoich kolegów i koleżanki – Turniej piłki ręcznej plażowej od zawsze ma swój niepowtarzalny klimat, co widać na placu gry. Jest zabawa ale też rywalizacja. Dzisiejszą akcję zorganizowaliśmy przy współpracy z klubem piłki ręcznej -€“ mówi Romuald Kujawa z Regionalnego Centrum Sportowego.

Podczas turnieju mogliśmy zobaczyć także zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin Monikę Maliczkiewicz i Klaudię Pielesz oraz zawodników Zagłębia Lubin Jakuba Morynia i Tomasza Pietruszkę -€“ To bardzo fajna inicjatywa i promocja naszej dyscypliny sportu – mówi obrotowy Zagłębia Lubin.

Kibiców i uczestników zabawiała klubowa maskotka – Krecik. Dla najlepszych drużyn przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników słodycze i wodę. Kolejna akcja odbędzie się w czwartek na basenach otwartych Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

I miejsce zajęła drużyna SMS Lubin, która wygrała wszystkie spotkania i uzbierała na swoim koncie 8 punktów, na II miejscu z 6-cioma punktami znalazły się Klopsiki, a na III miejscu znalazły się aż trzy drużyny, które zdobyły po 2 punkty, na najniższym podium stanęły: Po klepce, Jogurty i Power Rangers. Podczas turnieju została także wybrana najlepsza zawodniczka i zawodnik turnieju. MVP byli: Alicja Dydek i Miłosz Byczek.

Dodaj komentarz

*

code