Siódemka na zwycięskiej ścieżce!

Piłkarze ręczni Siódemki Miedź Legnica wciąż wygrywają i umacniają się w czołówce. Podopieczni Pawła Wity wygrali 28:21 z Grunwaldem Poznań w zaległym meczu 16. kolejki grupy B 1. ligi.

Mecz od samego początku ułożył się pod dyktando gości. Legniczanie szybko wypracowali sobie wysoką przewagę. Po kwadransie było już 6:1 dla Siódemki. Na przerwę Siódemka schodziła z zapasem siedmiu trafień i mogła ze spokojem czekać na drugą odsłonę meczu.

W drugiej połowie przewaga legniczan ani przez chwilę nie była zagrożona. Ostatecznie Siódemka wygrała w Poznaniu 28:21 i umocniła się na ligowym podium.

Grunwald Poznań – Siódemka Miedź Legnica 21:28 (8:15)

Siódemka: Mazur, Stachurski, Dekarz – Mosiołek 5, K. Majewski, Przybylak 3, Płaczek 1, Kowalik 1, Cegłowski 5, Ziemiński, Bogudziński 4, M. Majewski, Piwko 6, Drozdalski 1, Światłowski 1, Skiba 1.