Siódemka po ósme ligowe zwycięstwo

Siódemka Miedź Huras Legnica zmierzy się w piątkowy wieczór z Realem Astromal Leszno. Mecz w hali przy ul. Lotniczej 52 otworzy rywalizację w 8. kolejce grupy B I ligi. Początek o godz. 19.00.

Bez dwóch zdań – legnicka drużyna jest na fali. Jako jedyna w lidze może pochwalić się kompletem siedmiu zwycięstw, co w kontekście piątkowego starcia z Realem Astromal Leszno, wyklucza jakąkolwiek asekurację. Podopieczni trenera Tomasza Górecznego, jak przystało na lidera tabeli są zdecydowanym faworytem domowego meczu z 12. aktualnie ekipą w ligowej stawce.

Szkoleniowiec Siódemki Miedź Huras przed spotkaniem nie ma poważniejszych zmartwień. Nie licząc bowiem przechodzących od dłuższego czasu rehabilitację Kornela Wity i Karola Siwaka, ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Członkowie sztabu trenerskiego i sami szczypiorniści mówią jednym głosem, że w piątek interesuje ich tylko ósme w sezonie zwycięstwo.

8. KOLEJKA I LIGI | SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS LEGNICA – REAL ASTROMAL LESZNO | PIĄTEK 18 LISTOPADA | GODZ. 19.00 | HALA OSiR PRZY UL. LOTNICZEJ 52 W LEGNICY. TRANSMISJA → RSSPORT

Fot. siodemka.legnica.pl

Dodaj komentarz