Się ruszaj – wymówki nie szukaj!

Ruch jest w życiu młodego człowieka bardzo ważny – przekonują nastolatkowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie. Tym razem uczniowie 1 LO wzięli udział w akcji „Ręczna z Klasą”, organizowanej przez klub piłki ręcznej MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

Uczniowie 1 LO mieli okazję trenować na parkiecie, na którym swoje domowe mecze rozgrywają superligowe zespoły Zagłębia Lubin. Rozgrzewkę i trening poprowadzili przedstawiciele obu sekcji: Mikołaj Kupiec i Michał Bekisz z męskiej drużyny piłki ręcznej oraz Monika Wąż i Natalia Pankowska z zespołu aktualnych Mistrzyń Polski.

Po zajęciach przyszedł czas na konkurs i wspólne zdjęcia. Wszyscy uczniowie otrzymali także pamiątkowe plakaty, zaproszenia na Lubińską Galę Sportu oraz na dzisiejszy mecz PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych pomiędzy Zagłębiem Lubin a Azotami Puławy.

Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”. Organizatorami przedsięwzięcia są MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

Tym razem „Ręczna z Klasą”, odbyła się w ramach projektu „Się ruszaj – wymówki nie szukaj”!

Dodaj komentarz