Opublikowany: wt, Sie 6th, 2019

Sebastian Mach w Zagłębiu Lubin

Reprezentant Polski do lat 17 Sebastian Mach przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Herthy Berlin do Zagłębia Lubin. Grający na pozycji lewego obrońcy lub środkowego pomocnika zawodnik w najbliższym czasie będzie trenował w KGHM Zagłębiu II Lubin. Urodzony w 2001 roku piłkarz będzie stale monitorowany przez sztab szkoleniowy pierwszej drużyny.

Sebastian Mach urodził się 25 lutego 2001 roku w Berlinie. Swoją piłkarską karierę rozpoczynał w małym klubie BSC Reinickendorf. Następnie grał w BSC Rehberge oraz Frohnauer S.C. To właśnie w zespole z Schönfließer Strasse został wypatrzony przez skautów stołecznej Herthy, której barwy reprezentował przez ostatnie cztery lata.

W drużynie z Berlina Mach występował w zespołach U-16, U-17 oraz U-19. Na swoim koncie ma łącznie 37 meczów, pięć bramek i jedną asystę w młodzieżowej Bundeslidze U-17 i U-19.

18-letni lewy obrońca, który może grać także na środku pomocy, jest młodzieżowym reprezentantem Polski. Ostatni mecz w koszulce z orłem na piersi rozegrał 23 marca 2018 roku.

Fot. AP KGHM Zagłębie

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..