Rzepakowa Dycha już jutro! (WIDEO)

Zapowiada się rekord! Na bieg gminy Męcinka Rzepakowa Dycha zapisało się 237 zawodników. Dużym powodzeniem cieszy się nowa propozycja organizatorów – marsz nordic walking na dystansie 5 km. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość dopisania się na listy startowe przed startem, a ten już jutro w Chełmcu o godz. 11.

Wydarzenie rozpocznie się już o godz. 9. Wtedy swoje bramy otworzy dla najmłodszych sportowe miasteczko przygotowane przez Karkonoską Państwową Szkołę Wyższą z Jeleniej Góry. Młodzi biegacze wystartują w Mini Rzepakowym Biegu.

Start główny na dystansie 10 km będzie prowadził malowniczymi uliczkami wśród rzepakowych pól. Odrobinę cienia przyniosą biegaczom lasy, ale w nich czeka na zawodników spore wyzwanie u stóp góry Górzec.

– Medale już wypucowane czekają na uczestników – zapewniają organizatorzy. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zdobycia nagrody specjalnej ufundowanej przez wójta Męcinki Mirosława Brzozowskiego. Czek na kwotę 1 000 zł czeka na rekordzistę, czyli osobę która przebiegnie dystans w najkrótszym czasie, bijąc jednocześnie rekord z roku ubiegłego.


Materiał filmowy TV Regionalna.pl:

Dodaj komentarz

*

code