Opublikowany: pt, Maj 15th, 2020

Ruszyły treningi na obiektach sportowych (FOTO, WIDEO)

Od 6. maja ruszyły treningi na jaworskich obiektach sportowych. Warunek – spełnienie wszelkich wymogów sanitarnego bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że po kilku tygodniach sportowego postu dużym powodzeniem cieszy się Orlik na Osiedlu Przyrzecze. – Coraz ciężej „wbić się” w grafik – mówi Jan Lorko z jaworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zajęcia prowadzone są pod nadzorem instruktora od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Na płycie boiska może przebywać maksymalnie sześciu zawodników. Wcześniej wszyscy muszą zdezynfekować ręce. Piłki czy inne rekwizyty również podlegają częstej dezynfekcji. – Obowiązujący regulamin opracowaliśmy w oparciu o wszystkie ogólnopolskie wytyczne. Mamy zapasy wszystkich środków sanitarnych i dezynfekcyjnych. Cieszymy się, że chętnych do korzystania z Orlika nie brakuje – zapewniają pracownicy OSiR.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..