Ruszyły treningi na obiektach sportowych (FOTO, WIDEO)

Od 6. maja ruszyły treningi na jaworskich obiektach sportowych. Warunek – spełnienie wszelkich wymogów sanitarnego bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że po kilku tygodniach sportowego postu dużym powodzeniem cieszy się Orlik na Osiedlu Przyrzecze. – Coraz ciężej „wbić się” w grafik – mówi Jan Lorko z jaworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zajęcia prowadzone są pod nadzorem instruktora od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Na płycie boiska może przebywać maksymalnie sześciu zawodników. Wcześniej wszyscy muszą zdezynfekować ręce. Piłki czy inne rekwizyty również podlegają częstej dezynfekcji. – Obowiązujący regulamin opracowaliśmy w oparciu o wszystkie ogólnopolskie wytyczne. Mamy zapasy wszystkich środków sanitarnych i dezynfekcyjnych. Cieszymy się, że chętnych do korzystania z Orlika nie brakuje – zapewniają pracownicy OSiR.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

  1. Czytam tę publikację i czekam, aż wszystko wreszcie wróci do normy. Obawiam się, że co roku będziemy mieli stałe daty, kiedy pojawia się normalność. Pytanie tylko brzmi ile to wszystko jeszcze potrwa? Jak długo mamy czekać, aby móc trenować, bez obaw o sankcje? Kiedy niektórzy zrozumieją, że sport to zdrowie, a takie ograniczenia… mówiąc wprost – nie sprzyjają walce z pandemią.

Dodaj komentarz

*

code