Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska – Serbia!

Już 2 grudnia 2019 roku (poniedziałek) w Hali RCS na piłkarskich kibiców będzie czekać nie lada atrakcja. Po raz pierwszy w historii do Lubina przyjedzie reprezentacja Polski, która zagra mecz z Serbią. Ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Na początku grudnia reprezentację Polski czeka dwumecz z Serbią. Podobna rywalizacja odbyła się rok temu na wyjeździe, teraz okazję obejrzenia reprezentacji będą mieli w Lubinie oraz Jelczu-Laskowice. – Hala w Lubinie to jeden z najnowocześniejszych obiektów w naszym kraju i idealny do rozgrywania meczów w futsalu. Mam nadzieję, że uda nam się zapełnić ten obiekt i stworzyć niesamowitą atmosferę na trybunach – mówi Adam Michalik, Dyrektor Podokręgu Legnica Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

Polski Związek Piłki Nożnej organizację zawodów zlecił Regionalnemu Centrum Sportowemu w Lubinie i to właśnie RCS odpowiada za dystrybucję biletów. Sprzedaż właśnie się rozpoczęła, a bilety można kupić w kasie RCS oraz przez internet. Cena „wejściówki” na polsko-serbską rywalizację wynosi 5 złotych (ulgowy) oraz 15 złotych (normalny).

Reprezentacja Serbii co prawda nie może się pochwalić takimi sukcesami, jak chociażby Hiszpania czy Rosja, ale od dobrych kilkunastu lat na Półwyspie Bałkańskim nie ukrywają ogromnych ambicji futsalowych. Serbia wielu reprezentacjom napsuła krwi, a swoje aspiracje potwierdziła chociażby w 2016 roku, gdy na Mistrzostwach Europy była o włos od brązowych medali, ostatecznie zakończyła turniej na czwartym miejscu.

Sprzedaż biletów: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1646

Dodaj komentarz

*

code