Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć – zadzwoń na Policję!

Jaworscy funkcjonariusze poszukują mężczyznę, który 16 września 2020 r. o godz. 11:39 z terenu szkoły podstawowej w Kaczorowie przy ul. Pollaka 14 (gmina Bolków) dokonał kradzieży roweru górskiego BITWIN. Prawdopodobnego sprawcę zarejestrowały kamery jednego ze sklepów.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaworze lub Komisariatem Policji w Bolkowie. Przed dokonaniem kradzieży jednośladu, o godz. 10:30 mężczyzna robił zakupy w sklepie spożywczym w Kaczorowie. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Jak wynika z poczynionych w sprawie ustaleń, mężczyzna może być mieszkańcem Jeleniej Góry lub powiatu jeleniogórskiego.
– Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, a posiadane przez nich informacje mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży roweru, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaworze dzwoniąc pod nr telefonu: 47 87 45 200 lub mailowo: kpp@jawor.wr.policja.gov.pl. Można też skontaktować się z Komisariatem Policji w Bolkowie dzwoniąc pod nr telefonu 47 87 45 400, 47 87 45 408 lub mailowo: tomasz.sienkiewicz@jawor.wr.policja.gov.pl. Informacje mogą być przekazane anonimowo – zapewnia Ewa Kluczyńska, oficer prasowy Jaworskiej policji.
fot, KPP Jawor

Dodaj komentarz