Opublikowany: czw, Lis 7th, 2019

Rezerwy Zametu w miejsce KS-u Przemków

W dniu dzisiejszym poznaliśmy dalsze losy przemkowskich zespołów w rozgrywkach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Legnica. Po dokonanej fuzji, podjęto decyzję o tym, że w zmaganiach B-klasy KS Przemków zostanie zastąpiony rezerwami Zametu Przemków. 

To już ostatni temat, który pozostawał do wyjaśnienia w sprawie fuzji obu zespołów. Chodzi o zespół KS Przemków, który w trakcie trwania sezonu dołączył do rozgrywek Klasy B. Ostatecznie nowy Zarząd Klubu po konsultacjach z zawodnikami podjął decyzję o tym, że przejmuje ten zespół, który sezon dokończy jako Zamet II Przemków.

Takie rozwiązanie sprawia, że nie dojdzie do zamieszania w rozgrywkach B-klasy, które mogłoby mieć miejsce w sytuacji wycofania z rozgrywek KS-u Przemków. Przypomnijmy, że zespół został dodany w trakcie trwania sezonu, ma zaległe spotkania a część zdążył rozegrać narażając inne kluby na koszta. Oficjalne stanowisko jest jednak takie, że drużyna dokończy ten sezon.

Warto dodać, że dzięki fuzji w barwach Zametu, jak i ich rezerw występować od tego momentu mogą zarówno dotychczasowi zawodnicy Zametu jak i KS-u Przemków. To oznacza, że w Przemkowie powstał w końcu jeden bardzo mocny klub.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..