REGION. Znamy pary II rundy Pucharu Polski

20160814-PA3_7234W siedzibie Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary II rundy Pucharu Polski w okręgu legnickim. Tym razem los okazał się szczęśliwy dla Prochowiczanki Prochowice, która bez potrzeby wyjścia na boisku zamelduje się w kolejnej fazie.

Od drugiej rundy Okręgowego Pucharu Polski do rywalizacji przystępują drużyny na co dzień występujące w III i IV lidze. Obrońca tytułu, czyli rezerwy Miedzi Legnica na tym etapie zagrają z Kaczawą Bieniowice. Inny przedstawiciel trzecioligowych zmagań trafił zdecydowanie łatwiej, ponieważ rywalizować będzie z Orłem Czerna.

Wśród najciekawszych pojedynków trzeba uznawać z całą pewnością starcie UKS-u Huta Przemków ze Spartą Grębocice oraz kolejne gminne derby Odra Ścinawa – Grom Gromadzyń-Wielowieś. W pierwszym z tych pojedynków podopieczni Sławomira Wałowskiego będą chcieli utrzeć nosa Sparcie, która udanie zainaugurowała rozgrywki w zachodniej IV lidze. W drugiej natomiast dojdzie do kolejnego w przestrzeni miesiąca starcia pomiędzy dwoma faworytami do awansu z klasy okręgowej. Pierwszy sprawdzian już w tą niedzielę, a kolejny już niespełna dwa tygodnie później.

II runda Okręgowego Pucharu Polski rozegrana zostanie 31 sierpnia 2016 roku.

Pary II rundy:

ZRYW KOTLA – SPARTA RUDNA
ORZEŁ CZERNA – KS POLKOWICE
DRAGON JACZÓW – VICTORIA PARCHÓW
ZAMET PRZEMKÓW – STAL CHOCIANÓW
HUTA PRZEMKÓW – SPARTA GRĘBOCICE
CZARNI ROKITKI – CHROBRY II GŁOGÓW
KUŹNIA JAWOR – KONFEKS LEGNICA
ODRA ŚCINAWA – GROM  GROMADZYŃ WIELOWIEŚ
IKAR MIŁOGOSTOWICE – RODŁO GRANOWICE
KACZAWA BIENIOWICE – MIEDŹ II LEGNICA
ORKAN SZCZEDRZYKOWICE – GÓRNIK ZŁOTORYJA
DĄB STOWARZYSZENIE SIEDLISKA – ZAGŁĘBIE II LUBIN
ODRA CHOBIENIA – ORLA WĄSOSZ

Wolny los: PROCHOWICZANKA PROCHOWICE

Dodaj komentarz