REGION. Zachęcają do modlitwy

IMG_0400Od dziś, czyli w walentynki, biuro Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przyjmuje zgłoszenia od osób zainteresowanych przyłączeniem się do wspólnej modlitwy w intencji nienarodzonych. Wystarczy zadeklarować jedną godzinę osobistej, bądź wspólnotowej modlitwy, aby przyłączyć się do krucjaty.

Akcja organizowana jest w ramach przygotowań do Legnickiego Marszu dla Życ40 dni 2014 - plakatia i Rodziny. Po raz czwarty w historii poprzedzi go krucjata modlitewna „40 dni dla życia”, a po raz drugi będzie mieć internetowy charakter.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania się telefonicznego i podejmowania czuwania w swoich domach lub wraz z grupami w kościołach. Charakter modlitwy jest dowolny. Ważne, by wspólnie zachować ciągłość czuwania w intencji życia przez 960 godzin w dzień i w nocy.

– Modlitwa rozpocznie się w południe 5 marca, w środę popielcową, a zakończy w Niedzielę Palmową wraz z rozpoczęciem VI Legnickiego Marszu dla Życia i Rodziny – informuje lubinianin Tomasz Wawrzyński, prezes Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Legnickiej.

Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-15 pod numerem tel. 513-129-362.

JOM

Dodaj komentarz