REGION. Wyniki sobotnich spotkań klasy okręgowej

IMG_6797

Znamy wyniki wszystkich sobotnich spotkań w klasie okręgowej seniorów. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu GKS Męcinka pokonała Iskrę Księginice 2:0.

Jako pierwsi na boisko wyszli zawodnicy Kaczawy Bieniowice i Mieszka Ruszowice, którzy urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Jeszcze przed przerwą kibice zgromadzeni na boisku w Bieniowicach obejrzeli cztery bramki, po dwie dla każdej z drużyn. Po przerwie padła o jedną bramkę mniej i ostatecznie Kaczawa pokonała Mieszka Ruszowice 4:3. Godzinę później do rywalizacji stanęły kolejnych dziesięć zespołów. Zwycięsko z swoich pojedynków wyszły drużyny Kuźni Jawor (pokonała 3:1 Zamet Przemków), Orli Wąsosz (3:0 z Konfeksem Legnica) oraz Górnika Złotoryja (1:0 z KS Legnickie Pole). Zwycięstwo odniósł także zespół GKS Męcinka, który wygrał 2:0 z niepokonaną dotychczas Iskrą Księginice. Pierwsze ligowe punkty w starciu z Czarnymi Rokitki zdobyła Iskra Kochlice. Tym samym w klasie okręgowej seniorów nie ma już drużyny, która legitymowała by się zerowym dorobkiem punktowym.

Wyniki dzisiejszych meczów oznaczają, że na prowadzeniu w klasie okręgowej seniorów zameldowała się drużyna Orli Wąsosz, która w czterech spotkaniach zdobyła dziesięć punktów. „Oczko” mniej na swoim koncie ma Iskra Księginice oraz Chrobry II Głogów, jednak głogowianie swoje spotkanie w ramach IV kolejki rozegrają dopiero jutro.