REGION. Ostatnie dni konkursu

IMG_8573Już tylko do jutra do godziny 23:59 trwa konkurs organizowany przez twórców programu „Piłkarskie Niższe Ligi” emitowanego przez TV Regionalną. Przypomnijmy, że nagrodą w rywalizacji jest realizacja specjalnego reportażu na temat zwycięskiego klubu.

– Końcówka okresu przygotowawczego to czas, w którym wszystkie zespołu wracają do zmożonej aktywności. Dlatego chcemy, aby także w przypadku naszej działalności było to widoczne. Zachęcamy wszystkie drużyny z legnickiego OZPN-u do przystąpienia do konkursu – mówi Radosław Salamon, współtwórca programu „Piłkarskie Niższe Ligi”.

Przypomnijmy, że zasady konkursu są proste i nie wymagają większego wysiłku. Aby zgłosić swój klub do rywalizacji wystarczy przesłać jego aktualny herb mailowo na a.michalik@regionfan.pl, a następnie po dodaniu do specjalnego albumu na Facebooku Piłkarskie Niższe Ligi zebrać największą liczbę polubień pod herbem swojego klubu.

– Jak dotąd na prowadzeniu w konkursie znajduje się Kuźnia Jawor, która na swoim koncie ma 225 polubień. Za ich plecami w pościgu jest Gwardia Białołęka, która ma ich niespełna czterdzieści mniej. Znając jednak realia internetu nie jest wcale powiedziane, że w ostatnich dwóch dniach nie pojawi się drużyna, która przebije wszystkie i ostatecznie wygra nasz konkurs. Dlatego zachęcamy do uczestnictwa ekipy, które wciąż się nie zgłosiły. – podkreśla Adam Michalik, współtwórca programu i pomysłodawca konkursu.

Do konkursu przystąpić mogą jedynie klubu grające na co dzień w rozgrywkach pod egidą Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Klub, który będzie miał największą liczbę polubień 14 sierpnia 2016 roku o godzinie 23:59 okaże się zwycięzcą, a w przeciągu kolejnego miesiąca TV Regionalna wyprodukuje specjalny 15-minutowy reportaż na temat funkcjonowania tego zespołu.

Klasyfikacja na dzień 13 sierpnia 2016 roku (godzina 9:45)

 1. Kuźnia Jawor (225 polubień)
 2. Gwardia Białołęka (189 polubień)
 3. Przyszłość Prusice (61 polubień)
 4. UKS Huta Przemków (55 polubień)
 5. LZS Komorniki (33 polubienia)
 6. LZS Żelazny Most (33 polubienia)
 7. Kolejarza Miłkowice (30 polubień)
 8. Dąb Stowarzyszenie Siedliska (24 polubienia)
 9. Orla Wąsosza (17 polubień)
 10. Sparta Parszowice (15 polubień)
 11. Skarpa Orsk (11 polubień)
 12. Skora Jadwisin (6 polubień)

Dodaj komentarz