REGION. Ostatni mecz pierwszej rundy

20160814-PA3_7176Już tylko jednego rozstrzygnięcia brakuje w I rundzie Okręgowego Pucharu Polski, ponieważ we wtorek o godzinie 17:00 na boisku wyjdzie ostatnia para. W Kłębanowicach miejscowy Zryw podejmować będzie Prochowiczankę Prochowice.

Wielu trenerów i zawodników to właśnie w starciu drużyn Dominika Łysaka oraz Zbigniewa Antosiewicza upatrywało najciekawszej rywalizacji na tym szczeblu rozgrywek. Ekipa z A-klasy już wiosną pokazała, że potrafi grać bardzo dobrze i aktualnie jest jednym z faworytów do awansu w sezonie 2015/2016. Tym bardziej, że do Zrywu latem dołączyło czterech nowych zawodników – Dorian Wach z Konfeksu Legnica, bracia Seweryn i Waldemar Kędzierscy z Rodła Granowice oraz Grzegorz Kulikowski z Gromu Gromadzyń-Wielowieś.

W pierwszym meczu o stawkę rywalem Zrywu będzie Prochowiczanka Prochowice. Zbigniew Antosiewicz również nie próżnował latem. Do klubu powrócił Grzegorz Grochowski ostatnio grający w KS Legnickie Pole, a także Tomasz Cichocki z Gromu Gromadzyń-Wielowieś, Paweł Chmurowski i Dawid Ziembicki z Kaczawy Bieniowice, Daniel Posacki z Odry Lubiąż oraz Rafał Szumański, który podobnie jak Grochowski w ostatnim czasie reprezentował barwy drużyny z Legnickiego Pola.

Spotkanie pomiędzy Zrywem Kłębanowice a Prochowiczanką Prochowice rozpocznie się we wtorek o godzinie 17:00. Zwycięzca dołączy wygranych pozostałych par, czyli Konfeksu Legnica, Rodła Granowice, Kuźni Jawor, Górnika Złotoryja, Kaczawy Bieniowice, Dębu Stowarzyszenie Siedliska, Gromu Gromadzyń-Wielowieś, Odry Chobienia, Odry Ścinawa, Czarnych Rokitki, UKS-u Huta Przemków, Victorii Parchów, Zrywu Kotla, Dragona Jaczów, Sparty Rudna oraz Ikara Miłogostowice. Przypomnijmy, że do rywalizacji w I rundzie nie musiały przystąpić zespoły na co dzień występujące w III i IV lidze.

Dodaj komentarz