REGION. Kolejny odcinek Piłkarskich Niższych Lig

IMG_8573Już o godzinie 18:30 wyemitowany w TV Regionalna zostanie kolejny odcinek magazynu sportowego „Piłkarskie Niższe Ligi”. Program prowadzony przez Radosława Salamona i Adama Michalika poświęcony będzie w szczególności rozgrywkom III i IV-ligowym oraz pierwszej rundzie Okręgowego Pucharu Polski.

– Do piłkarskich zmagań powracają już niemal wszystkie zespoły. W miniony weekend rozegrana została pierwsza kolejka grupy zachodniej dolnośląskiej IV ligi oraz zainaugurowany został Okręgowy Puchar Polski. Emocji nie brakowała, dlatego w naszym programie nie zabraknie również ciekawych materiałów. – zachęca Adam Michalik, współtwórca programu.

W minionym tygodniu dziennikarze TV Regionalna odwiedzili ponad 30 zespołów, które rywalizowały w miejscowościach naszego regionu. Taka liczba świadczy o tym, że na dobre wystartowały rozgrywki. Zanim to się jednak stało „Piłkarskie Niższe Ligi” zorganizowały konkurs, w którym do wygrania był reportaż o zwycięskiej drużynie.

– Naszym konkursem podgrzaliśmy atmosferę związaną ze startem sezonu. Rywalizacja pomiędzy Kuźnia Jawor a Gwardią Białołęka toczyła się do samego końca, jednak to ostatecznie jaworzanie wywalczyli zwycięstwo i w przeciągu miesiąca to właśnie o nich przygotujemy specjalny reportaż. – mówi Radosław Salamon, współtwórca Piłkarskich Niższych Lig.

Przypomnijmy, że program Piłkarskie Niższe Ligi śledzić można w każdy wtorek o godzinie 18:30 w TV Regionalna oraz www.tvregionalna.pl. Prowadzący go dziennikarze relacjonują w nim zmagania drużyn, które na co dzień rywalizują od III ligi do B-klasy.

Dodaj komentarz