Remisem 2:2 zakończył się sobotni mecz sparingowy rozegrany wieczorem na sztucznym boisku w Legnicy pomiędzy Albatrosem Jaśkowice a Błękitnymi Kościelec. Spotkanie od początku do końca było wyrównane, dlatego obie ekipy powinny być zadowolone z remisu.
W dwunastej minucie na prowadzenie wyszła drużyna z Kościelca, a premierowe trafienie w tym meczu zdobył Sebastian Angrot. Jednobramkowa przewaga Błękitnych utrzymała się do przerwy. W drugich czterdziestu pięciu minutach spotkanie nabrało większych rumieńców. Najpierw w 57. minucie do wyrównania doprowadził Wojciech Witkowski, a osiem minut później Albatrosa na prowadzenie wyprowadził Mateusz Marcinek. Radość zespołu z Jaśkowic nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ już w 69. minucie do wyrównania doprowadził Angrot.
Więcej bramek w tym spotkaniu nie obejrzeliśmy, więc ostatecznie Albatros Jaśkowice zremisował z Błękitnymi Kościelec 2:2.
fot. Paweł Andrachiewicz



























