Opublikowany: śr, Wrz 25th, 2019

“Ręczna z Klasą” i zaproszenie na mecz z Piotrkowem (FOTO)

Wraz z początkiem nowego sezonu klub piłki ręcznej MKS Zagłębie Lubin S.A. wrócił z akcją dla najmłodszych „Ręczna z Klasą”. Dziś w hali Regionalnego Centrum Sportowego pojawiła się grupa 50 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie.

Była to pierwsza odsłona naszej akcji w tym roku szkolnym. Kolejny raz okazało się, że dzieci do zajęć sportowych namawiać nie trzeba, o czym może świadczyć nie tylko frekwencja, ale i zaangażowanie podczas rozgrzewki i ćwiczeń.

Przed zajęciami dzieci zwiedzały halę, zobaczyły sale konferencyjną i salę VIP, korty do squasha oraz inne zakamarki obiektu RCS. Na koniec młodzi uczestnicy akcji przebrali się w klubowych szatniach w stroje sportowe, po czym przyszedł czas na kulminacyjny moment, czyli WF.

Zajęcia prowadzili miedziowi szczypiorniści: Marek Marciniak, Kamil Drobiecki, Monika Wąż i Malwina Hartman. Nie zabrakło oczywiście klubowej maskotki, czyli Krecika. Na koniec akcji na uczniów SP 14 czekała specjalna niespodzianka, przygotowana przez Piekarnię Górzyński, która przygotowała dla uczestników pyszne słodkości. Zawodnicy zapraszali także na swój piątkowy mecz z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski (godz. 18:30).

Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-
u”. Organizatorami przedsięwzięcia są MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

Szkoły chętne do wzięcia udziału w naszej akcji prosimy o zgłaszanie się pod adresem: p.kulesza@zaglebie.lubin.pl oraz l.lemanik@zaglebie.lubin.

Bilety na mecz z Piotrkowianinem dostępne tutaj:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1578

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..