Opublikowany: czw, Lut 16th, 2017

Przygotowania do szlagieru

2016.04.16 Lubin Pilka reczna PGNiG Final 4 Puchar Polski Polfinal sezon 2015/2016 Pogon Baltica Szczecin - Metraco Zaglebie Lubin N/Z Kaja Zaleczna radosc Foto Pawel Andrachiewicz / Foto Andrus

Już w niedzielę w PGNiG Superlidze Kobiet dojdzie do szlagierowe spotkania. Metraco Zagłębie Lubin podejmie w hali SP 14 MKS Selgros Lublin. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:30.

Do niedzielnego meczu miedziowe przygotowują się od początku tygodnia. Zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin doskonale zdają sobie sprawę z wagi spotkania – Zawsze mamy wideo, trenerka przygotowuje nas taktycznie przez cały tydzień. Każdy mecz jest dla nas tak samo ważny, jednak większe emocje są zawsze przed takimi spotkaniami, jak to z Lublinem. Tak naprawdę dla nas to jest mecz o cztery punkty. Lublin jest pięć punktów przed nami więc, wiemy o co walczymy. Na koniec sezonu liczą się wszystkie zebrane punkty – mówi Kaja Załęczna.

Spotkanie odbędzie się „na starych śmieciach” czyli w hali przy Szkole Podstawowej nr 14 w Lubinie – Na tej hali rozegraliśmy bardzo dużo meczów, w tym również tych zwycięskich z Lublinem. Mamy nadzieję, że i tym razem wyjdziemy zwycięsko z tego pojedynku – przypomina skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..