Przed nami 7. Barbórkowy Turniej Masters

W najbliższą sobotę w Lubinie odbędzie się 7. Barbórkowy Turniej Masters. Na parkiecie hali SP 14 zobaczymy piłkę ręczną w żeńskim i męskim wydaniu.

Wśród Pań, oprócz gospodyń Zagłębia Lubin Masters, zagrają także Skra Warszawa, Zgoda Ruda Śląska, Masters Jelenia Góra, Pogoń Szczecin Masters oraz Olimp Grodków Masters Team.

W męskim wydaniu zobaczymy ekipy Zagłębia Lubin, a także siedem innych zespołów. W Lubinie pojawią się MKS Wieluń, Handball Masters Opole, Górnik Złotoryja Oldboys, Handball Nowogard, Budowlani Nowa Sól, Old Boys Grundwald Poznań, Pogoń Masters Handball Szczecin.

7.Barbórkowy Turniej Masters odbędzie się w hali Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie przy ulicy Norwida 10. Od godziny 8:00 rozgrywane będą mecze grupowe, po czym zespoły rozpoczną rywalizację o miejsca.

– Już w sobotę odbędzie się siódma edycja Barbórkowego Turnieju Piłki Ręcznej Masters. Do Lubina przyjadą drużyny z całego kraju. Na parkiecie rywalizować będzie łącznie 14 drużyn w tym dwie reprezentujące gospodarzy. Zagrają drużyny męskie i żeńskie. To ciekawe widowisko sportowe podczas którego będzie można zobaczyć stare gwiazdy na boisku, które zapewne znów zabłysną – mówi Patrycja Jugo z Zagłębie Lubin Masters.

Dodaj komentarz