Opublikowany: śr, Sie 16th, 2017

Pożegnalny Mecz Kai Załęcznej

Ikona Zagłębia Lubin, wychowanka miedziowego klubu, Kaja Załęczna podczas 20. Memoriału im. Henryka Kruglińskiego rozegra swój pożegnalny mecz. Na parkiecie zobaczymy wiele znamienitych zawodniczek, ale wszystkie oczy zwrócone będą przede wszystkim na tę jedną, z numerem 4! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w sobotę o godzinie 16:30.

Kaja Załęczna, wcześniej występująca pod panieńskim nazwiskiem Daszewska z Zagłębiem Lubin związana była przez swoją całą karierę sportową. Z miedziowym klubem święciła największe sukcesy, w tym ten najcenniejszy – mistrzostwo Polski w 2011 roku. Kaja ma także na swoim koncie osiem srebrnych, trzy brązowe „krążki” oraz cztery Puchary Polski. Wychowanka Zagłębia Lubin to również 44-krotna reprezentantka Polski.

Kaja to prawdziwy fighter o wielkim sercu do walki i prawdziwym charakterze sportowca – Wiele lat poświęciłam na granie i trenowanie piłki ręcznej i będzie mi tego grania brakowało, a piłka ręczna zawsze będzie w moim sercu. Z racji tego, że mamy dwie drużyny w Lubinie na pewno będę częstym gościem na hali RCS-u. W Zagłębiu rozegrałam wiele spotkań i tak naprawdę wszystkie z nich doskonale pamiętam – mówi skrzydłowa miedziowych.

W sobotnie popołudnie Kaja Załęczna rozegra swój pożegnalny mecz. Na parkiecie zobaczymy byłe klubowe koleżanki Kai Załęcznej, a także trenerki, które prowadziły zawodniczkę poprzez jej karierę sportową. Podczas pożegnalnego meczu nie zabraknie takich nazwisk jak: Jelić, Kordić, Kubisztal, Pałgan, Szczepaniak, Miazga, Niedośpiał, Ciepłowska – Fajnie będzie znów zobaczyć dziewczyny na parkiecie, tutaj w Lubinie. Szykuje się ciekawy mecz i fajna zabawa. Nie chcę zdradzać jeszcze wszystkich nazwisk i szczegółów. Zachęcam kibiców do śledzenia informacji na Facebooku – mówi Kaja Załęczna.

Na parkiecie zobaczymy także jednego z kibiców, który wylicytował możliwość zagrania z Kają Załęczną i jej koleżankami. Fundusze zebrane podczas licytacji będą przeznaczone na rehabilitację dla Blanki Koliszak – Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję i cieszymy się, że przy okazji naszego meczu możemy pomóc Blance i zachęcamy również innych do pomocy – mówi wychowanka Zagłębia Lubin.

20. Międzynarodowy Memoriał im. Henryka Kruglińskiego w Piłce Ręcznej Kobiet – terminarz:

Sobota 19.08.2017 (2x 25 min/połowa)

Godz. 09.00

HC Gomel – Larvik HK

Godz. 10.30

Metraco Zagłębie Lubin – Galiczanka Lwów

Godz. 12.00

Pogoń Szczecin – HC Gomel

Godz. 15.00

Galiczanka Lwów – Borussia Dortmund

16:30 Pożegnalny mecz Kai Załęcznej

Godz. 17.30

Pogoń Szczecin – Larvik HK

Godz. 19.00

Borussia Dortmund – Metraco Zagłębie Lubin

Niedziela 20.08.2017 r.( 2 x 30 min)

Godz. 10.00 o V miejsce

Godz. 12.00 o III miejsce

Godz. 14.00 o I miejsce

15.45 zakończenie Memoriału

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..