Opublikowany: sob, Lip 27th, 2019

Powstaje liga dla oldbojów

We wrześniu ruszą piłkarskie rozgrywki dla osób, które ukończyły 35. rok życia. Podokręg Legnica poinformował dziś oficjalnie o stworzeniu Ligi Oldboy, w której występować będą zespoły z naszego regionu.

W naszym regionie jest wiele drużyn, które regularnie trenują – jednak nie występują w żadnych regularnych rozgrywkach. W związku z tym, Dolnośląski Związek Piłki Nożnej postanowił wyjść naprzeciw oczekiwań i stworzyć ligę dla oldboyi. – Mam nadzieję, że ten pomysł się sprawdzi i będzie się rozwijał. Społeczeństwo nam się starzeje i z grania w piłkę, także ze względu na wiek rezygnuje wielu zawodników. My chcemy dać im możliwość dalszej gry i rywalizacji – mówi Adam Michalik, Dyrektor Podokręgu Legnica.

Zagłębie Miedziowe to piłkarsko bardzo silny region, więc o poziom można być spokojnym. Jeśli do rozgrywek zgłoszą się Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, Chrobry Głogów czy Górnik Polkowice to z całą pewnością rywalizacja z takimi zawodnikami jak Romuald Kujawa czy Janusz Kudyba byłoby wielkim wydarzeniem dla drużyn z mniejszych miejscowości. – Rozmawialiśmy już z przedstawicielami drużyn i mogę powiedzieć, że zapowiada się to obiecująco – dodaje Adam Michalik.

Zgłoszenia do Ligi Oldboy Podokręgu Legnica prowadzone będą do 22 sierpnia 2019 roku. Więcej informacji: https://dolzpn.pl/ruszaja-zapisy-do-ligi-oldboy/

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..