Poważny wypadek pod Jaworem (AKTUALIZACJA)

Po godz. 15 na trasie Jawor Myślibórz doszło do groźnego wypadku drogowego. Młody kierowca Rovera stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W aucie znajdowały się jeszcze dwie osoby.

Na drodze do Myśliborza panował o tej porze spory ruch. Wg relacji świadków Rover na średzkich tablicach rejestracyjnych wyjechał z Ośrodka Wypoczynkowego Jawornik i skierował się w stronę Myśliborza. Dwa kilometry dalej auto uderzyło w drzewo. Zakleszczonych w pojeździe poszkodowanych wydostali strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego. Pasażerowie byli nieprzytomni. U jednego z nich obecny na miejscu lekarz stwierdził zatrzymanie krążenia. Przez kilkadziesiąt minut  reanimacji ratownikom udało przywrócić u poszkodowanego czynności życiowe. Czekał już na niego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca pojazdu był trzeźwy, wraz z drugim pasażerem zostali przewiezieni do szpitali w Złotoryi i Legnicy. Przez kilka godzin ruch pojazdów na trasie był wstrzymany, policja zorganizowała objazdy.
– Swoje czynności prowadzi grupa dochodzeniowo-śledcza, która ustali przyczyny wypadku – powiedziała nam na miejscu oficer prasowa Jaworskiej KPP, Ewa Kluczyńska.
Uczestnicy zdarzenia to mężczyźni w wieku 20-25 lat, dwóch mieszkańców powiatu jaworskiego i mieszkaniec powiatu świdnickiego.
AKTUALIZACJA:
W poniedziałek, w godzinach porannych serwis społecznościowy Jawor998 poinformował, że “mimo wysiłków lekarzy i ratowników młody mężczyzna przewieziony do szpitala zmarł”.

Materiały wideo TV Regionalna.pl:

Dodaj komentarz

*

code