POLKOWICE/PRAGA. Jedna kwarta to za mało

euroligak

Kolejny mecz Euroligi mają za sobą koszykarki CCC Polkowice. Podopieczne Jacka Winnickiego zagrały w stolicy Czech z ZVVZ USK Praga. Gospodynie wygrały 63:46 (15:19, 14:4, 17:13, 17:10).

Do stolicy Czech udała się spora grupa kibiców z Polkowic, która wspierała dopingiem swoje ulubienice. Te odwdzięczyły się dobra grą w pierwszej kwarcie. Ta odsłona wygrana różnicą czterech punktów pozwalała mieć nadzieję na korzystny wynik. Niestety z biegiem czasu lider grupy pokazał, że w obecnym sezonie będzie liczył się w rozgrywkach Euroligi. Drugą odsłonę meczu czeska ekipa wygrała różnicą 10-ciu oczek, a przez dziesięć minut pomarańczowe zdobyły zaledwie cztery punkty. Trzecia i czwarta partia również padły łupem USK.

ZVVZ USK Praga – CCC Polkowice 63:46 (15:19, 14:4, 17:13, 17:10)

USK: Dubljević 12, Viteckova 11, Vaughn 10, Robinson 9, Bjelica 8, Elhotova 8, Palau 5.

CCC: Musina 15, McCarville 8, Leciejewska 7, Snell 7, Misiek 5, Majewska 4.