POLKOWICE. Kolejne zwycięstwo MKSTS-u!

PA3_1388

Po wczorajszej wygranej 3:1 w Derbach Dolnego Śląska zawodniczki MKSTS DWSPiT Polkowice odniosły kolejne zwycięstwo. W rozegranym dzisiaj meczu pokonały outsidera Ekstraklasy – Optimę Lublin 3:0. Dzięki zwycięstwu polkowiczanki umocniły się na trzecim miejscu w tabeli i nad czwartym w tabeli KS Bronowianka Kraków mają cztery punkty przewagi.

Dzisiejsze spotkanie już przed jego rozpoczęciem wydawało się rozstrzygnięte, ponieważ wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczyły o przewadze polkowiczanek. Własna hala, świetna forma potwierdzona w piątkowym pojedynku i Puchar Polski zdobyty w środku tygodnia. Przewidywania się sprawdziły, ponieważ MKSTS bez najmniejszych problemów pokonał Optimę Lublin, która w dotychczasowych trzynastu pojedynkach zdobyła jedynie dwa punkty. Ostatecznie  polkowiczanki wygrały to spotkanie 3:0.

Do zakończenia rozgrywek MKSTS-owi pozostały tylko spotkania z AZS AJD Częstochowa, Polmlekiem Zamer Lidzbark Warmiński, KTS Tarnobrzeg, GLKS Wanzl Scania Nadarzyn oraz KS Bronowianką Kraków. Najważniejszy wydaje się być mecz z krakowiankami, które mają o jeden mecz rozegrany mniej i tracą tylko cztery punkty do polkowiczanek.

fot. Paweł Andrachiewicz

Dodaj komentarz