POLKOWICE. Górnik kończy przygotowania

logo-ks-polkowice

Już w najbliższą sobotę (8 marca) piłkarze KS Polkowice rozegrają ostatni sparing przed startem rundy wiosennej. Rywalem polkowiczan będzie siódmy zespół IV Ligi –  Orkan Szczedrzykowice. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie lekkoatletycznym w Polkowicach. Początek rywalizacji o godzinie 12:00.

Powoli dobiega końca okres przygotowań do rundy rewanżowej Klasie Okręgowej Seniorów.  W minioną sobotę (1.03) zielono-czarni rozgromili na swoim stadionie Victorię Parchów 7:1. Do spotkania polkowiczanie przystąpili w najmocniejszym składzie. Pierwszy gol dla KS Polkowice padł już w 10. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Piotr Tórz, który powrócił do klubu z Kłosa Moskorzyn. Chwilę później niespodziewanie padało wyrównujące trafienie dla rywali. Stracona bramka podziałała na nasz zespół bardzo motywująco i jeszcze przed przerwą polkowiczanie wyszli na prowadzenie. Po zmianie stron zielono-czarni urządzili sobie istny festiwal strzelecki i zaaplikowali przeciwnikom aż pięć bramek. Celne trafienia zaliczyli: Mateusz Kochman, Kamil Zawadzki, Dawid Seta, Dawid Wacławczyk i Karol Fryzowicz. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem 7:1 dla KS Polkowice.

Runda wiosenna klasy okręgowej seniorów rozpoczyna się w połowie marca. Pierwszy mecz z udziałem KS Polkowice zostanie rozegrany 16 marca w Kunicach z miejscową Mewą. Po tygodniu, tj. 22 marca o godzinie 17,  nasz zespół zmierzy się na swoim stadionie z Zametem Przemków.


Dodaj komentarz