POLKOWICE. Dwa oblicza młodziczek MKS-u

ccckad

Młodziczki MKS-u Polkowice uległy w Jeleniej Górze miejscowemu Wichosiowi.

W pierwszej połowie na parkiecie zagrała jedna drużyna MKS I a w drugiej druga. Nasze zawodniczki pierwsze dwadzieścia minut nie mogły odnaleźć się na parkiecie. Obie kwarty zostały zaliczone na konto miejscowych. Na przerwę polkowiczanki schodziły z 31 – punktową stratą.

Po przerwie na parkiet pomarańczowe wyszły odmienione i trzecia kwarta należała już do nich. Młodziczki pokonały w niej miejscowe 8 – oczkami. Ostatnia odsłona została zakończona remisem. Ostatecznie komplet punktów zainkasowały jeleniogórzanki wygrywając na własnym parkiecie z naszymi koszykarkami 75:52.

KS Wichoś Jelenia Góra – MKS I Polkowice 75:52 (25:10, 24:8, 13:21, 13:13)

Punkty dla MKS I: Czerniawska 17, Kłosińska 9, Potocka 7, Żarnowska, Rzepecka po 6, Chorążykiewicz 4, Kuncewicz 3, Bąk, Pociecha, Łaśkiewicz po 0.