POLKOWICE. Cuprum coraz bliżej mistrzostwa II ligi

cuprum herb

Zaledwie trzy spotkania pozostały do rozegrania w grupie lubuskiej II ligi futsalu. Dzięki ostatniej wygranej z Ravenem Kostrzyn 6:4 polkowiccy halowcy umocnili się na pozycji lidera, jednak przy obecnym układzie tabeli jeszcze wszystko może się zdarzyć.

W najbliższą sobotę o godzinie 17.00 w Polkowicach odbędzie się mecz 16. kolejki, w którym zespół Pawła Woźniaka i Roberta Białego podejmować będzie Credo Futsal Piła. Rywal błękitnych z dorobkiem 12 punktów zajmuje obecnie szóstą lokatę w tabeli.

Za tydzień polkowiczanie rozegrają wyjazdowe spotkanie z zamykającą stawkę drużyną Lions Skwierzyna, która legitymuje się zaledwie dwoma zwycięstwami, w tym jednym nad kolejnym rywalem Cuprum – Credo Futsal Piła.

Ostatni pojedynek polkowickich futsalowców odbędzie się w dniach 15-16 marca. Zawody odbędą się w hali przy ul. Dąbrowskiego w Polkowicach. Wówczas przeciwnikiem Cuprum będzie Auto Wicherek Oborniki.

Obecny wicelider klasyfikacji AZS UZ MOSiR Zielona Góra zgromadził na swoim koncie o cztery punkty mniej od Cuprum, jednak ma do rozegrania jedno zaległe spotkanie. Aby myśleć o mistrzostwie lubuskiej ligi ekipa trenerów Woźniaka i Białego w trzech pozostałych pojedynkach musi dopisać do swojego konta 9 „oczek”. Zatem końcówka sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Dodaj komentarz