POLKOWICE. CCC musi poczekać

euroligak

Koszykarki CCC Polkowice w swoim ostatnim grupowym meczu Euroligi musiały uznać wyższość Galatasaray Stambuł, przegrywając 45:70. Tym samym pomarańczowe nie są jeszcze pewne awansu z grupy i muszą czekać na wyniki innych spotkań.

Już początek pokazał siłe Galaty. Po dwóch minutach na tablicy wyników było 0:7. Zawodniczki ze Stambułu ciągle dominowały i po dziesięciu minutach zasłużenie prowadziły 19:13. Na początku drugiej partii podopieczne Jacka Winnickiego zmniejszyły straty do dwóch oczek, ale później znów dominowały przyjezdne, które tę partię wygrały 16:9 i do przerwy prowadziły różnicą 13 punktów.

Po przerwie niewiele się zmieniło. Wciąż warunki dyktowały faworyzowane zawodniczki z Turcji. Trzecią odsłonę meczu Galata wygrała 20:11, a ostatnią, najbardziej wyrównaną różnicą trzech punktów.

CCC Polkowice – Galatasaray Stambuł 45:70 (13:19, 9:16, 11:20, 12:15)

CCC: Musina 16, Leciejewska 7, Majewska 6, Oblak 6, McCarville 5, Skerović 5.

Galatasaray: Bone 15, Zellous 14, Lyttle 12, Alben 10, Kimyacioglu 7, Torrens 7, Yilmaz 3, Saylar 2.