Pokazały, że można (FOTO)

Dziś w jednym z klubów fitness w Lubinie odbyło się zakończenie projektu „Metamorfoza”. W projekcie wzięły udział cztery panie, które przez okres trzech miesięcy intensywnie pracowały nad poprawą sylwetki, kondycji oraz zdrowia.

– Dziewczyny trenowały cztery, a nawet pięć razy w tygodniu i restrykcyjnie trzymały się zaleceń dietetycznych – mówi Vanessa Stefanowicz trener odpowiedzialny za projekt „Metamorfoza”.

„Metamorfozę” wygrała pani Karina, która przez ostatnie trzy miesiące zgubiła ponad 12 kg. Dzięki temu projektowi panie zmieniły swoje nawyki i dziś oprócz poprawy sylwetki zmieniło się ich podejście zarówno do treningu siłowego jak i odżywiania.

– To kolejna metamorfoza w naszym klubie. Ogromny szacunek i gratulacje dla Pań za osiągnięty wynik. Życzę kolejnych sukcesów i wierzę, że będziemy się często spotykać na treningach w klubie. Podziękowania należą się również trenerce Vanessie Stefanowicz autorki projektu. Śledźcie nasze fanpage, wkrótce odsłona kolejnego projektu – mówi Przemysław Tadla.

Dodaj komentarz