Podwójne wyzwanie braci Ławickich

Fot. Archiwum braci Ławickich

SwimRun w Stężycy to kolejne zawody, w których ramię w ramię do mety będą dążyć bracia Ławiccy. To nie jedyna rywalizacja w jakiej udział wezmą nasi sportowcy. Następnego dnia w tym samym miejscu czeka ich cykl Garmin Iron Triathlon.

Lubinian czeka podwójna dawka sportowych emocji. Na początek wystartują w nowej dyscyplinie w Polsce. SwimRun w Stężycy to ponad 4 km pływania i 20 km dystansu w biegu. – SwimRun to nowa dyscyplina w Polsce, w której biegniesz i płyniesz naprzemiennie kilkukrotnie zmieniając dyscyplinę. Ciekawe jest to, że przez cała trasę trzeba płynąć w butach i biec z sprzętem pływackim, a najlepsze, że trzeba to robić w parach. Ciekawe doświadczenie przed nami – mówi Marcin Ławicki, lubiński triathlonista.

Następnego dnia tj. 1 lipca, Marcin i Piotr Ławiccy wezmą udział w cyklu Garmin Iron Triathlon na dystansie 1/4 Ironman. – Ten szaleńczy weekend będzie dla mnie i dla Piotrka końcem pierwszej części sezonu. Za moment wyjeżdżamy na zgrupowanie szykować formę pod drugą cześć sezonu – mówi lubinianin.

Dodaj komentarz

*

code