Podokręg Legnica powołany przez zarząd DZPN

Wszystko jest już jasne – rozgrywki w okręgu legnickim od sezonu 2019/2020 poprowadzi Podokręg Legnica. Dziś taką decyzję podjął Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. Jedyną przeciwną osobą w 20-osobowym zarządzie była prezes OZPN Legnica – Maria Kajdan.

Ostatnie tygodnie w naszym regionie stały pod znakiem dezinformacji, którą klubom serwowała prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej, która nie mogła pogodzić się z decyzją PZPN. Dziś Maria Kajdan otrzymała kolejny cios, ponieważ pomimo jej wcześniejszych zapowiedzi, również w zarządzie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej nie ma miała sprzymierzeńców.

Całość podsumować można głosowaniem nad powołaniem podokręgów Wałbrzych, Jelenia Góra i Legnica. Za takim rozwiązaniem głosowali wszyscy obecni na zarządzie DZPN z wyjątkiem Marii Kajdan. To oznacza, że argumenty przedstawiane przez nią nie znalazły uznania nawet wśród… członków zarządu DZPN, którzy wywodzą się z okręgu legnickiego. Nikt z nich nawet nie wstrzymał się od głosu.

Taka decyzja oznacza, że Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Legnicy przestaje istnieć. 15 czerwca 2019 roku działanie zainauguruje natomiast Podokręg Legnica działający w ramach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Wtedy też powinniśmy poznać nazwisko jego dyrektora oraz skład poszczególnych wydziałów.

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Ulli pisze:

    A kto pytal Druzyny w tym Okreg?

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..