Opublikowany: pt, Lis 8th, 2019

Pingpong dla każdego!

Klub TS Zagłębie Lubin zaprasza młodzież szkół podstawowych oraz osoby dorosłe uprawiające amatorsko sport na kolejny turniej tenisa stołowego w ramach cyklu „Pingpongowe soboty”.

Turniej zostanie rozegrany w najbliższą sobotę tj. 9 listopada o godz. 14.00 w sali sportowej RCS (Hala KEN) przy al. Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie. – Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą na sportowo spędzić sobotnie popołudnie przy pingpongowym stole – komentuje Krzysztof Łachowski prezes klubu TS Zagłębie Lubin.

Tradycyjnie dzieci rozegrają turniej między sobą ale również znajdzie się miejsce dla tych, którzy po prostu chcieliby zagrać „w pingla” ze swoim dzieckiem czy znajomym. W hali KEN mamy do dyspozycji 17 stołów i na pewno znajdzie się miejsce i partner do gry dla każdego.

Przypominamy, że udział w turnieju jest bezpłatny, należy posiadać obuwie i strój sportowy. Klub dysponuje rakietkami i piłeczkami, które zostaną udostępnione każdemu, kto nie posiada własnej rakietki.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..