Opublikowany: pon, Lip 30th, 2018

Piłkarze bawili się z dziećmi

Dzieci z powiatu polkowickiego, które nie wyjechały na wakacyjny wypoczynek odwiedziły Klub Sportowy Górnik Polkowice. W ramach promocji Gminy Polkowice  z maluchami spotkali się piłkarze I zespołu. Zajęcia dla najmłodszych przygotowali: Maciej Bancewicz, Dawid Świdwa, Kamil Olszewski i Kornel Ciupka.

W ramach Akcji Lato organizowanej przez Polkowickie Centrum Animacji dzieci przebywające na półkoloniach gościły w Górniku Polkowice. Tu zwiedziły stadion oraz spotkały się z piłkarzami I zespołu, którzy przygotowali dla maluchów zajęcia sportowe. Po budynku klubowym gości oprowadzał Piotr Wójcik – ikona polkowickiej piłki.

Był również czas na rozmowy z zawodnikami, autografy oraz pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie dzieci otrzymały upominki rzeczowe ufundowane przez Gminę Polkowice.

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Kuba pisze:

    A po takim treningu na świeżym powietrzu, pierwsze co usłyszałem od dzieciaków, to że chcą na basen oczywiście. Więc moi mali sportowcy wyleżeli cały wysiłek w jacuzzi w Aquaparku. Taki relaks to polecam!

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..